29.05.2022

HABER ÖZETI

  • Karavanlarında mutlu bir evlilik sürdüren Kaybaki çifti, bazen lüks dairelerin sahip olduğu kent, bazen de hayalleri süsleyen doğa manzarasıyla sabah gözlerini açıyor.

  • Kaybaki, otobüs satın aldıklarını ve ev döşemek yerine otobüsü karavana dönüştürmeye başladıklarını ifade etti.

  • Karavanda yaşadıkları için şu ana kadar hiç pişman olmadıklarını vurgulayan Kaybaki, Pişmanlığımız sadece 'keşke karavana şunu da yapsaydık' oluyor.

  • Sürekli bir arada olmak mutlu ediyor Yağmur Şahinoğlu Kaybaki ise kamp çadırının taşıma, temizleme, yerleştirme ve toplama işinin hoşuna gitmediğini, bu nedenle karavan alma hayalini hızlandırdıklarını söyledi.

17/01/22 13:03

Nişanlıyken satın alıp karavana dönüştürdükleri otobüs 'sıcak yuvaları' oldu

ANTALYA(AA) - Kampta çadır kurdukları sırada tanışan Mert ve Yağmur Şahinoğlu Kaybaki, bir süre sonra hayatlarını birleştirmeye karar verdi. Nişanlı oldukları dönemde satın aldıkları otobüsü, içini yaptırarak "Pera" adını verdikleri karavana dönüştüren genç çift, 6 aydır...

Haber Zamani ·

Nişanlıyken satın alıp karavana dönüştürdükleri otobüs 'sıcak yuvaları' oldu

Haber Zamani

Hurda otobüsü ‘yeni gelin’ karavanına çevirdiler

Antalya'da yaşayan Yağmur ve Mert Kaybaki çifti, hurda halde aldıkları otobüsü lüks bir karavana çevirdi. Nişanlıyken aldıkları otobüsü düğünlerine kadar en ince ayrıntısına kadar düşünüp yaptıran çift, karavanlarını düğün arabası olarak da kullandı. 6 aydır evli olan ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin