11.05.2021

HABER ÖZETI

  • Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan çekilmiş 32 favori dünya fotoğrafını bir bir geride bırakan Van Gölü fotoğrafı, finalde de şimdiden çok sayıda beğeni ve oy aldı.

  • Başkan Say, Astronotların dünya yörüngesinde çektiği fotoğraflar NASA tarafından bir yarışmaya tabi tutuldu.

  • Van Gölü görselinin NASA'nın düzenlemiş olduğu yarışmada finale kalmış olmasının önemine vurgu yapan TATSO Başkanı Bilal Adabağ, finalde de iddialı olduklarını söyledi.

  • TATSO Başkanı Bilal Adabağ imzasıyla TOBB'a iletilen yazıda yarışmanın yarı finaldeki katkıları için TOBB, oda ve borsalara teşekkür iletilirken, yarışmanın finali içinde tekrardan destek talebi iletildi.

07/04/21 11:12

NASA yarışmasında ‘Van Gölü’ fotoğrafı finale kaldı

ABD Havacılık ve Uzay Ajansının (NASA) düzenlediği "Dünya Turnuvası" isimli online yarışmada, Van Gölü'nün uzaydan çekilmiş fotoğrafı 4'üncü turda 30 fotoğraf arasında finale kaldı. NASA, 20 yılı aşkın sürede Uluslararası Uzay İstasyonu'nda (ISS) görev yapan astronotlar...

Istanbulhaber ·

Van Gölü’nün uzaydan çekilen görseli finalde

Van Gölü'nün uzaydan çekilen görseli ABD Havacılık ve Uzay Ajansı'nın (NASA) düzenlemiş olduğu "Dünya Turnuvası" adlı online fotoğraf yarışmasında finale kalma başarısı elde etti. ABD Havacılık ve Uzay Ajansı, 20 yılı aşkın sürede Uluslararası Uzay İstasyonunda görev yapan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin