28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Alim Işık'ı makamında ziyaret eden Muhtarlar Derneği Başkanı ve Siner Mahallesi Muhtarı Kadir Mandal ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Işık'a teşekkür etti.

  • Dernek Başkanı Mandal ziyarette Başkan Işık'ın hizmetlerinin artarak devam ettiğini ifade ederek, Belediye Başkanımız tüm sorunlarımızla her yıl olduğu gibi 2021 yılında da yakından ilgilenmiştir.

  • Başkanımız, her zaman muhtarlara önem veren ve bizlerin yanında olan bir başkan.

  • Taleplerimizi dinleyen ve talepleri yerine getiren başkanımıza muhtarlar ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandı.

20/01/22 13:53

"Muhtarlarımız, mahallelerdeki gözümüz ve sesimizdir"

Kütahya Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Mandal ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Alim Işık'ı ziyaret etti. Ziyarette Dernek Başkanı Mandal, Başkan Işık'a desteklerinden ve hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. 2021 yılında mahallelere yapılan hizmetlerden dolayı...

Istanbulhaber ·

İç Anadolu’daki muhtarların ’maaş’ sevinci

KAYSERİ (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtar maaşlarını 4 bin 250 TL'ye çıkarması, İç Anadolu'daki muhtarlar tarafından sevinçle karşılandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarların maaşlarında iyileştirilme yapılarak 4 bin 250 TL'ye çıkarılacağını...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin