17.05.2022

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Yalnızçam'da kayak sezonu başladı.

  • Yorgunluğun stresini burada atıyoruz Hafta sonunu kayak merkezinde değerlendirmek istediğini anlatan 5. sınıf öğrencisi Zehra Agit, Buraya eğlenmeye geldik.

  • Ardahan Valisi Hüseyin Öner açılışta yaptığı konuşmada, son günlerde etkili olan kar yağışların ardından kentte kayak sezonunu açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

  • Norveç'te yapılacak olan gençler dünya şampiyonasına katılacak olan Ardahan'ın kayaklı koşudaki ilk milli sporcusu olan Dilan Demir, Yalnızçam Kayak Merkezinde şampiyonaya hazırlanıyor.

16/01/22 13:01

Muş kayak merkezi cıvıl cıvıl

Muş'ta etkili olan kar yağışının ardından kayak merkezine akın eden vatandaşlar ortaya renkli görüntüler çıkardı. Kentte hafta sonunu Güzeltepe Kayak Merkezinde değerlendiren vatandaşlar sezonun keyfini çıkarıyor. 2 bin 300 rakımlı pistte günün stresini aileleriyle birlikte...

Istanbulhaber ·

Yalnızçam’da kayak sezonu açıldı

Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden Yalnızçam'da kayak sezonu başladı. Ardahan'a 13 kilometre uzaklıkta çam ağaçları ile kaplı Yalnızçam Kayak Merkezi'nde yoğun yağış ardından kar kalınlığının yeterli düzeye ulaşması ile birlikte kayak sezonu törenle açıldı. Törene...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin