07.12.2021

HABER ÖZETI

  • Gezide Erzurum'un Sembol mekânlarından olan Çifte Minareli Medrese, Erzurum Kalesi, Ulu Cami, Aziziye ve Mecidiye Tabyaları ve Palandöken Dağı gezildi.

  • Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği Bilim Fest Erzurum etkinlikleri bugün başladı.

  • Gezi programının ardından Olimpiyat parkında mola veren Gençler, Genç Vizyon kulübünün hazırlamış olduğu eğlence programına katıldılar.

  • Etkinliğe katılan gençler Arkadaşlarımızla beraber bugün çok güzel ve eğlenceli bir zaman geçirdik burada emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

27/10/21 13:38

Minikler ’Bilim Erzurum’ ile geleceğe hazırlanıyor

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi tarafından düzenlenen "Bilim Fest Erzurum" etkinlikleri bugün başladı. Etkinliğin ilk ziyaretçileri ise ilk ve ortaokul öğrencileri oldu. Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinin ortaklaşa...

Istanbulhaber ·

Genç Vizyon’dan gençlere Erzurum gezisi

Pandemi nedeniyle ara verilen ara verilen yüz yüze eğitimin tekrar başlamasıyla beraber kolları sıvayan AK Parti Erzurum İl Gençlik Kolları ÜNİAK teşkilatı öğrenci kulübü olan Genç Vizyon Kulübü yeni dönemde öğrencilere "Kampüse hoş geldin" etkinliği kapsamında ücretsiz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin