29.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kuşadası Belediyesi tarafından ARYA A.Ş.'nin Gazibeğendi tesislerinde üniversite öğrencilerine yönelik verilen ücretsiz akşam yemeği devam ediyor.

  • Resul'ün merak ettiği soruları da yanıtlayan Başkan Ömer Günel, derslerindeki başarısı nedeniyle tebrik ettiği Resul Çelik'e çeşitli hediyeler verdi.

  • Çocukların bir ülkenin geleceğinin teminatı olduğunu belirten Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel de, Çocuklarımızın gözlerindeki ışığı ve mutluluğu görmenin değeri paha biçilemez.

  • Kentte öğrenim gören üniversite öğrencilerinin yaşadığı ekonomik sıkıntıyı hafifletmek amacıyla yaşama geçirilen uygulama 1 haftayı geride bıraktı.

18/01/22 12:37

Minik Resul’den, başkan Günel’e teşekkür

Aydın'ın Kuşadası ilçesi İkiçeşmelik Mahallesi'nde yaşayan 8 yaşındaki Resul Çelik, Kuşadası Belediyesi tarafından bölgeye çocuklar için yapılan yatırımlara teşekkür etmek için Başkan Ömer Günel'i makamında ziyaret etti. Derslerinde çok başarılı olan minik Resul'e çeşitli...

Istanbulhaber ·

Başkan Günel, öğrencilerle bir araya geldi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Kara Kış Destek" kampanyası kapsamında kentte öğrenim gören üniversite öğrencileri için ücretsiz verilen akşam yemeğine katıldı. Öğrencilerle sohbet edip dertlerini dinleyen Başkan Ömer Günel, "Türkiye'nin ekonomik açıdan çok zor günler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin