28.06.2022

HABER ÖZETI

  • Öğrencilerle sohbet edip, onlarla birlikte yemek yiyen Yılmaz, okulun konferans salonunda düzenlenen konferansa katıldı.

  • İmam hatip liselerindeki dini ve diğer derslerin birbirini desteklediğini ifade eden Yılmaz, Fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe ve edebiyat gibi dersleri öğrenmeden Kur'an-ı anlamada zayıf ve eksik kalırsınız.

  • İmam hatip okulu öyle güzel bir model ki 1913 yılında aslında var olan bizim medreselerimizin yeniden modernize edilerek çağımıza uyarlanma şekliyle 110 yıldır yoluna devam ediyor.

  • Yılmaz, devamında şunları söyledi: Bu çok önemli bir ayrıntıdır.

24/05/22 12:06

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Yılmaz Ağrı’ya geldi

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce organize edilen çeşitli programlara katılmak üzere Ağrı'ya gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz ve beraberindekiler, Hayrettin Atmaca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet edip, onlarla birlikte yemek...

Istanbulhaber ·

Nazif Yılmaz'dan İmam-Hatip Lisesine ziyaret

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, "İmam hatip okulu öyle güzel bir model ki 1913 yılında aslında var olan bizim medreselerimizin yeniden modernize edilerek çağımıza uyarlanma şekliyle 110 yıldır yoluna devam ediyor." dedi.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin