27.09.2021

HABER ÖZETI

  • Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Anadolu Medeniyetler Müzesi'nde gerçekleştirilen “Telafide Ben de Varım” etkinliğine katıldı.

  • Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinden gelen 45 öğrenci ile müzeyi ziyaret eden Bakan Selçuk ve Bakan Ersoy keyifli anlar yaşadı.

  • Ayrıca özellikli öğrencilerimiz, işitme ve görsel yetersizliği olan öğrencilerimiz, dil ve konuşma sorunu olan öğrencilerimiz de çok detaylı düşünülmüş.

  • Hayatları boyunca öğrenmesi gereken bilgileri bu şekilde alıyor olmaları çok çok önemli.

28/07/21 16:26

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan yüz yüze eğitim açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Anadolu Medeniyetler Müzesi'nde gerçekleştirilen “Telafide Ben de Varım” etkinliğine katıldı. Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinden gelen 45 öğrenci ile müzeyi ziyaret eden Bakan Selçuk ve Bakan...

Istanbulhaber ·

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: “6 Eylül’de okulların açılması noktasında çok kararlıyız”

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Okulların 6 Eylül'de açılması bizler için son derece önemli. Öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin sabrı konusunda müteşekkiriz. Okulları açmak noktasında çok kararlıyız" dedi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin