13.05.2021

  • İlçe Başkanı Ekrem Umutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Yavuz Subaşı'na eşlik etti ve program, AK Parti Edremit İlçe Başkanlığı ziyareti ile başladı.

  • Başkan Umutlu, yakın zamanda faaliyete geçen ilçe başkanlığı sosyal sorumluluk projeleri, devlet yatırımları, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi yatırımları ve hizmetleri ile ilgili Subaşı'na bilgiler verdi.

  • Projenin yaygınlaşması gerektiğine dikkat çeken Milletvekili Yavuz Subaşı, Madde bağımlısı vatandaşların rehabilite olması amacıyla başlattığınız Bağımlı Olma Bizimle Ol adlı Sosyal Sorumluluk Projeniz birçok şeyden daha kıymetlidir.

  • Heyet, görevi başındaki emniyet mensuplarının Türk Polis Teşkilatı Kuruluş Yıldönümü'nü ve Polis Haftası'nı kutlayıp ikramlarda bulundu.

12/04/21 16:37

Milletvekili Subaşı’dan Edremit ziyareti

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Ekrem Umutlu'nun misafiri oldu ve Balıkesir'in Edremit ilçesinde temaslarda bulundu. İlçe Başkanı Ekrem Umutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Yavuz Subaşı'na eşlik etti ve program, AK Parti...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin