26.07.2021

  • AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, korona virüs salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında Özalp ve Saray ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

  • Yine Saray'ın önemli ihtiyaçlarından bir tanesi olan ve istihdam sağlayacak Küçük Sanayi Sitesi proje ile ilgili çalışmalar tamamlanarak Doğu Anadolu Kalkınma Ajansına sunuldu.

  • Arvas, Saray Millet Bahçesi için de yapım çalışmaları devam eden sosyal tesis ile birlikte Saraylı hemşehrilerimizin rahat edebileceği bir alan oluşturuluyor.

  • İlçe Başkanı Ağar ile birlikte Özalp Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulkadir Çelik'i makamında ziyaret eden Arvas, devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında bilgi alarak, proje alanlarını yerinde inceledi.

25/05/21 17:14

Milletvekili Arvas’tan Özalp ve Saray ilçelerine ziyaret

AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, korona virüs salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında Özalp ve Saray ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. İlçelerde kaymakam ve belediye başkan vekilleri ile AK Parti teşkilat başkanlarını ziyaret eden Milletvekili...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin