08.05.2021

HABER ÖZETI

  • Microsoft, Internet Explorer'dan sonra web tarayıcısı yolunda devam ettiği Microsoft Edgeile sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

  • Bu ayın başlarında Google, yeni özellikleri daha hızlı yayınlama çabasının bir parçası olarak Chrome 94 ile Chrome'un güncelleme sıklığını artıracağını duyurmuştu.

  • Yukarıda da görebileceğiniz ve internete sızan ekran görüntüsünegöre Microsoft, Windowsarama kutusunu Microsoft Edge ile entegre hale getirmeyi amaçlıyor.

  • Kurumsal müşteriler, Microsoft'un her sekiz haftada bir önemli Edge güncellemelerini yayınlayacağı Genişletilmiş Kararlılık seçeneğine sahip olacak.

03/04/21 04:25

Microsoft, Edge Tarayıcısının Kullanımını Yaymak İçin Şansını Zorluyor

Microsoft, Internet Explorer'dan sonra web tarayıcısı yolunda devam ettiği Microsoft Edgeile sınırlarını zorlamaya devam ediyor. Edge'i tutundurmak için elinden geleni yapan şirket, her yeni güncelleme ile beraber insanların Edge web tarayıcısını kullanmasını sağlamak için...

Chip ·

Microsoft, Edge Tarayıcısının Kullanımını Yaymak İçin Şansını Zorluyor

Chip

Microsoft, Google'ın Chrome İçin Aldığı Kararı Edge'de de Uygulayacak

Bu ayın başlarında Google, yeni özellikleri daha hızlı yayınlama çabasının bir parçası olarak Chrome 94 ile Chrome'un güncelleme sıklığını artıracağını duyurmuştu. Chrome ve Edge'in ikisi de Chromium motorunu kullanıyor, bu nedenle Microsoft'un da aynı programı benimsemesi...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin