21.01.2022

  • MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada küresel krizler karşısında Türkiye'nin eylemlerini değerlendirdi.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde İçişleri, Dışişleri ve Milli Savunma Bakanları başta olma üzere hükümet üyelerinin gayretli, başarılı çalışmalarını takdirle karşılıyoruz değerlendirmesini yaptı.

  • CHP ve İP başta olmak üzere zilletçiler; Fransa, Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi'yle aynı kafada, aynı duygudaşlıktadır.

  • Yalçın, Türkiye'nin savunma sanayii alanında yakaladığı ivme gerek terörle mücadelede, gerekse savunma ve güvenlik çıkarlarımızın korunmasında elimizi güçlendirmiştir.

28/11/21 13:52

MHP’li Yalçın: “Ekonomide ve dış politikada kendini gösteren olumlu tablo, zillet cephesi tarafından kuru gürültü ve taşkınlıkla örtülmek istenmekte”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Türkiye'nin dış politikada yaptığı hamleleri olumlu karşıladıklarını belirterek, "Mevcut sorunlara rağmen ekonomide ve dış politikada kendini gösteren olumlu tablo, zillet cephesi tarafından kuru gürültü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin