21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Ekonomik gelişmenin önemli unsurlarından bir olan beşeri sermaye açısından Manisa, nüfus miktarı ve sahip olduğu özellikleriyle, Türkiye'nin en rekabetçi illeri arasında yer almaktadır.

  • Manisa, Batı Anadolu'nun ve Türkiye'nin ihracat üssü olma yolunda hızla ilerlemektedir.

  • Sözlerime burada son verirken, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çalışmalarımıza ışık tutacak olan sözünü hatırlatarak konuşmama son vermek istiyorum.

  • Nitekim, 2020 yılında gerçekleştirmiş olduğu 4 milyar 180 milyon dolarlık ihracat rakamı ile Ege bölgemizde İzmir'den sonra ikinci, Türkiye'de ise iller sıralamasında sekizinci sıradadır dedi.

27/11/21 15:49

MHP heyeti Manisa TSO’yu ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından hazırlanan "Adım Adım 2023-İl İl Anadolu" programı kapsamında Manisa'ya gelen MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK üyeleri ve partililerin yer aldığı heyet Manisa Ticaret ve Sanayi...

Istanbulhaber ·

MHP’den birlik, beraberlik kahvaltısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli öncülüğünde başlatılan "Adım Adım 2023-İl İl Anadolu Programı'nın Manisa buluşması gerçekleştirildi. Programda MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, MYK Üyeleri ve parti...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin