13.08.2022

  • MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, Türkiye, İsveç ve Finlandiya'nın dışişleri bakanları tarafından imza altına alınan bu 10 maddelik muhtıra metni ülkemiz açısında stratejik bir kazanım.

  • Yılık, MHP Yalova Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı'na katıldı.

  • CHP üniter devlet karşıtı bölücü terör örgütü tarafından şehit edilen askerlerimizi anmaktan bile imtina edecek hale gelmiştir.

  • CHP ve yancıları HDP ile kafa kafaya verip anayasa çalışması yapacak kadar düşmüş adeta ülkeyi bölmek için yazılı yemin metni hazırlamışladır ifadesini kullandı.

02/07/22 16:29

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yılık: “10 maddelik muhtıra metni ülkemiz açısında stratejik bir kazanım, milli bir başarıdır”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, "Türkiye, İsveç ve Finlandiya'nın dışişleri bakanları tarafından imza altına alınan bu 10 maddelik muhtıra metni ülkemiz açısında stratejik bir kazanım. Aynı şekilde milli bir başarıdır" dedi. Yılık, MHP Yalova Merkez İlçe Başkanlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin