15.08.2022

HABER ÖZETI

  • Mevlut Karakaya Adana'nın Feke ilçesinde katıldığı ilk kez düzenlenen Tapan Lavanta ve Turizm Festivalinde Adanalılara seslendi.

  • Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin selamı ve sevgilerini ileten MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Sayın genel başkanım Dr.

  • Türkiye kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi Türkiye'nin önemi bir süreçten geçtiğini ifade eden Prof.

  • Bunun için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan diyor ki Daha adil bir dünya mümkündür'.

27/06/22 00:54

MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya: "Türkiye kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mevlut Karakaya Adana'nın Feke ilçesinde katıldığı ilk kez düzenlenen Tapan Lavanta ve Turizm Festivalinde Adanalılara seslendi. MHP'li Karakaya, Türkiye'nin kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi olduğu belirterek,...

Istanbulhaber ·

Adana’da Tapan 1. Turizm ve Lavanta Festivali kadınların başarısı damga vurdu

Adana'nın Feke ilçesinde bu yıl ilki gerçekleştirilen Feke Tapan 1. Turizm ve Lavanta Festivali'ne atıl tarlaları lavanta bahçesine dönüştürerek ekoturizme kazandıran kadınların başarısı damga vurdu. Feke Belediyesi ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen Feke Tapan 1. Turizm...

Istanbulhaber ·

"Feke Tapan Lavanta Festivali" düzenlendi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, dünyanın önemli bir süreçten geçtiğini belirterek, Türkiye'nin bu kurulan yeni dünya düzeninde iddia sahibi ülkelerin başında geldiğini belirtti.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin