23.05.2022

HABER ÖZETI

  • Yarın akşam saatlerinden sonra ise Malatya ve Adıyaman çevrelerinde görülecek kar yağışlarının Malatya il geneli ile Adıyaman'ın kuzeyinde yoğun (20-50 santimetre) olacağı tahmin ediliyor.

  • Yağışların gece saatlerinde Adana ve Mersin'de, 26 Ocak Çarşamba günü öğle saatlerinden sonra bölgenin doğusunda etkisini kaybetmesi bekleniyor.

  • Vatandaşların uyarıldığı açıklamada, yağışlar nedeniyle başta buzlanma ve don olayına bağlı ulaşımda aksamalar, kıyılarda yağış anında kuvvetli rüzgar ile tipi şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

24/01/22 16:15

Meteorolojiden kuvvetli kar yağışı uyarısı

Genel Müdürlükten yapılan açıklamaya göre, bu akşam saatlerinden sonra Marmara'nın güney ve doğusunda görülecek kar yağışlarının yer yer kuvvetli rüzgar ile Kocaeli, Sakarya ve Yalova çevreleri ile Balıkesir ve Bursa'nın kuzey ilçelerinde orta kuvvette (5-15 santimetre)...

Haber Zamani ·

Meteorolojiden kuvvetli kar yağışı uyarısı

Haber Zamani

Doğu Akdeniz’de kuvvetli yağış uyarısı

MERSİN (İHA) – Mersin Meteoroloji Müdürlüğü, Doğu Akdeniz'de yarın kıyı kesimlerde kuvvetli yağmur, yüksek kesimlerde ise yoğun kar yağışı uyarısı yaparak, vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi. Mersin Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin