27.05.2022

HABER ÖZETI

  • Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 6-10 derece altında seyrettiği Eskişehir için don kuvvetli buzlanma ve don uyarısında bulundu.

  • İl merkezleri için günün en yüksek sıcaklıkları; Van'da 2, Bitlis'te eksi 2, Hakkari'de eksi 3 ve Muş'ta eksi 7 derece olması beklenmektedir.

  • Ayrıca yapılan uyarıda bölge genelinde etkisini sürdürecek olan soğuk havanın sebep olacağı kuvvetli buzlanma ve don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği belirtildi.

  • Buna bağlı olarak önümüzdeki günlerde bölgemizde oluşabilecek çığ tehlikelerine karşı yetkililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir denildi.

25/01/22 11:40

Meteoroloji’den Eskişehir için kuvvetli buzlanma ve don uyarısı

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 6-10 derece altında seyrettiği Eskişehir için don kuvvetli buzlanma ve don uyarısında bulundu. Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü, kar yağışının Eskişehir ve Kütahya'nın güney kesimlerinden başlayarak,...

Istanbulhaber ·

Meteorolojiden çığ, buzlanma ve don uyarısı

Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğü, bölge illeri için çığ, buzlanma ve don uyarısında bulundu. Meteoroloji 14. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bölge genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu olacağı belirtilerek, "Buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis ve pus...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin