17.05.2022

HABER ÖZETI

  • Merkezefendi Belediyesi, katledilişinin 29.yılında Uğur Mumcu'yu Yazar ve yönetmen Nebil Özgentürk ile andı . .

  • Mumcu'nun verdiği mücadelelerin anlatıldığı belgeselde Merkezefendi Kültür Merkezi'ni dolduran vatandaşlar duygusal anlar yaşadı.

  • 24 Ocak 2007 yılında yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle hayata veda eden Dışişleri ve Kültür Bakanlığı görevlerinde bulunan siyasetçi-gazeteci İsmail Cem'de vefatının 15.yılında sevgiyle anıldı.

  • Unutmadık, unutmayacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca da Uğur Mumcu ile olan anısını paylaştı.

25/01/22 16:09

Merkezefendi’de Uğur Mumcu anıldı

Merkezefendi Belediyesi, katledilişinin 29.yılında Uğur Mumcu'yu Yazar ve yönetmen Nebil Özgentürk ile andı . . Merkezefendi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen belgesel ve söyleşide, 24 Ocak 1993'te Ankara'da Karlı Sokak'taki evinin önünde, arabasına konulan bombanın patlaması...

Istanbulhaber ·

Uğur Mumcu, Gaffar Okan ve İsmail Cem Kartal’da anıldı

Kartal Belediyesi, 24 Ocak'ta hayatını kaybeden ve Türk halkının unutamadığı gazeteci-yazar Uğur Mumcu, Diyarbakır Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan ile Dışişleri ve Kültür Bakanlığı görevlerinde bulunan siyasetçi-gazeteci İsmail Cem için bir anma programı düzenledi. Gazeteci-Yazar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin