22.05.2022

HABER ÖZETI

  • Şemdinli Belediyesinin sokak hayvanları için yıl boyunca devam ettirilen mama desteği, havaların soğuduğu bu dönemde de sürdürülüyor.

  • Ekiplerimiz, ilçe genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava şartlarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanları için ilçenin belirli noktalarına mama ve yiyecek bıraktı.

  • Doğada yaşayan hayvanlarımızın gelişen şehir yaşantısında mağdur olmamaları için beslenme odakları ile yaşantılarına destek olmaya çalışıyoruz.

  • Bizlerde belediye olarak her kış mevsiminde yaptığımız gibi onları aç bırakmıyor, yem ve mama bırakma çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

28/01/22 12:21

Melikgazi soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı

Melikgazi Belediyesi, Kayseri'de etkili olan kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları ve kuşlar için yemleme yaptı. Ekiplerimiz, ilçe genelinde etkili olan kar yağışı ve soğuk hava şartlarında yaşam mücadelesi veren sokak hayvanları için ilçenin belirli...

Istanbulhaber ·

Şemdinli’de sokak hayvanları unutulmadı

Hakkari'nin Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı, beraberindeki ekiple karlı zeminde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için yemleme çalışması yaptı. Şemdinli Belediyesinin sokak hayvanları için yıl boyunca devam ettirilen mama desteği, havaların soğuduğu bu dönemde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin