10.08.2022

  • Ayrıca MATSO tarafından yapılması planlanan projeler ile üyelerden gelen sorun, talepler ve çözüm önerileri ile Manavgat-Antalya arasındaki mevcut D-400 karayolunda yaşanan trafik yoğunluğu ele alındı.

  • Gündoğdu Mahallesi'nden Serik ilçesinin Boğazkent Mahallesi'ne ve Titreyengöl-Kızılağaç turizm yolunun mutlaka birbirine bağlanması gerekiyor dedi.

  • Komite başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda yüksek enflasyon, enerji ve girdi maliyetleri başta olmak üzere ekonomide yaşanan fiyat artışları ile e üyelerin yaşadığı güncel sorunlar değerlendirildi.

  • Manavgat ekonomisinin başat sektörünün turizm olduğunu vurgulayan Başkan Güngör, turizmin tüm sektörleri doğrudan ya da dolaylı olarak etkilediğini söyledi.

18/06/22 11:05

MATSO Başkanı Güngör: “Trafik yoğunluğu, mevcut olan turizm caddelerinin birbirine bağlanması ile bir nebze de olsa rahatlayacak”

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Haziran Ayı Olağan Komite Başkanları Toplantısında konuşan MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, D400 yolunda yaşanan trafik yoğunluğunun mevcut olan turizm caddelerinin birbirine bağlanması ile bir nebzede olsa rahatlayabileceğini söyledi. MATSO...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin