28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Marmaris Belediyesi'nden yapılan açıklamada Öncelikle belirtmek isteriz ki böylesine üzücü bir hadisenin yaşanmasından ötürü hepimiz müteessiriz.

  • Bir hafta sonra, Ekici'nin aynı bölgede çuvalları muhafaza ettiğini gören zabıta ekipleri şahsın yanına gitti.

  • Buradan da Fethiye'deki özel bir hastaneye sevk edilen Ekinci doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamayarak hastanede hayatını kaybetti.

  • Adli makamlara intikal eden olayla ilgili Belediye Başkanlığımızca da gerekli idari tahkikatın başlatılmış olup bildirir, hayatını kaybeden Süleyman Ekici'ye Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz sözlerine yer verildi.

18/01/22 15:30

Marmaris’te kendini yakan vatandaşla ilgili belediye açıklamada bulundu

Muğla'nın Marmaris ilçesinde dün Süleyman Ekici isimli vatandaşın, üzerine benzin dökerek kendini yakması ve sonrasında hayatını kaybetmesi üzerine Marmaris Belediyesi bir açıklama yayımladı. Marmaris Belediyesi'nden yapılan açıklamada "Öncelikle belirtmek isteriz ki böylesine...

Istanbulhaber ·

Marmaris’te kendini yakan kömürcü hayatını kaybetti

Muğla'nın Marmaris ilçesinde belediyeye ait alanda kömür çuvallarını muhafaza ederek seyyar kömür satışı yapan ve zabıta ekiplerinin kendisini uyarmasına kızarak benzinle kendini yakan şahıs kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Marmaris Belediyesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin