11.05.2021

HABER ÖZETI

  • Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Hasankeyf Köprüsü’nü açmak için Batman olduklarını hatırlatan Bakan Karaismailoğlu, “ Bugün ise İstanbul’dayız.

  • Bakanlığımız insan, yük ve data ulaştırmada mükemmel ve eksiksiz bir ekosistem oluşturarak Ulaştırma ve haberleşme sistemimizin gelişimi için adımlarımızı planlı bir şekilde atıyoruz.

  • Bildiğiniz gibi Türkiye, 19 yıldır, ülkemizi dünya ile hem sosyal hem de ekonomik açıdan bağlayan ulaştırma ve haberleşme yatırımlarına olağanüstü hız vermiştir.

  • Diğer yandan dünyanın en önemli ticaret yollarından olan Orta Koridor, Marmara Bölgemizden geçerek İngiltere’den Çin’e bir kuşak yol oluşturmaktadır.

19/04/21 16:33

'Marmara'da yer alan en değerli proje Kanal İstanbul olacak'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu’nun 7. kesimin Habipler-Hasdal şantiyesinde incelemelerde bulundu. Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Hasankeyf Köprüsü’nü açmak için Batman olduklarını hatırlatan Bakan Karaismailoğlu,...

Türkiye Gazetesi ·

Bakan Karaismailoğlu’ndan Kanal İstanbul açıklaması

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Marmara Bölgesi'nin gelecek resminde yer alan en stratejik ve katma değerli proje, yapımına kısa bir süre sonra başlayacağımız Kanal İstanbul olacaktır" dedi. Bakan Karaismailoğlu ayrıca, son 19 yılda ulaşım ve iletişim modlarına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin