06.12.2021

HABER ÖZETI

  • İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirme amaçlı Halit Okay İlk ve Ortaokulunda yapılan tatbikatta, yangın esnasında nelerin yapılması gerektiği konusunda öğrencilere bilgi verildi.

  • Deprem nedeniyle binada mahsur kalan çalışan ise merdiven yardımıyla çalıştığı yerden kurtarılarak 112 acil sağlık ekiplerine teslim edildi.

  • Teorik eğitimin ardından yangın anında yangın söndürme cihazlarının nasıl kullanıldığı ve müdahale şekli pratik olarak anlatıldı.

  • İlçede bulunan okullarımızın çoğunda bu tatbikatı gerçekleştiriyoruz ve programımızda bulunan diğer okullarımızda da aynı şekilde tatbikat ve bilgilendirme çalışmaları yapmaya devam edeceğiz dedi.

23/10/21 13:12

Mardin itfaiyesinden gerçeği aratmayan yangın ve deprem tatbikatı

Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Dicle Elektrik Dağıtım Müdürlüğü binasında deprem, yangın ve yangına müdahale tatbikatı gerçekleştirdi. Mardin Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, kent genelindeki çalışanların iş yerinde oluşabilecek olumsuzluklara...

Istanbulhaber ·

Yüksekova’da yangın tatbikatı

Hakkari'nin Yüksekova Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından okullarda düzenlenen yangın tatbikatı devam ediyor. İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından bilgilendirme amaçlı Halit Okay İlk ve Ortaokulunda yapılan tatbikatta, yangın esnasında nelerin yapılması gerektiği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin