21.06.2021

  • 'Değerlerinizi hayatınıza katmak gibisi yoktur' Yardım kampanyasını değerlendiren Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Şeyhmus Demir, değerleri hayata katmak gibisinin olmadığını söyledi.

  • Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç sahiplerine temel gıda kolisi dağıtımı Umut Kervanı Derneği aracılığıyla yapılarak mutfak masraflarının bir kısmı karşılanmaya çalışıldı.

  • Okul Müdürü Şeyhmus Demir bu anlamlı projenin hayata aktarılmasında katkısı olan özellikle kocaman yürekli öğrencilerine velilerine öğretmenlerine okul personeline teşekkür ederiz diye konuştu.

  • Bu kampanyamızda da çocuklarımıza yardım etme hazzı yaşatarak ihtiyaç sahiplerine karşı her birimizin kendi ölçülerinde sorumlu olduğunu fark ettirmek istedik dedi.

11/05/21 17:08

Mardin’de öğrenciler kumbaraları ile gönüllere misafir oldu

Mardin Artuklu'da Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projeleriyle yardımlarına devam ediyor. Hacı Suphiye Bölünmez İmam Hatip Ortaokulunun önceki yıllarda "Kim bir oruçluya iftar ettirirse kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin