18.05.2022

  • Pazartesi sabahı ise Balıkesir, Bursa ve İzmir AFAD ekipleri, Balıkesir İtfaiye ekibi, İzmir İl Jandarma Komutanlığından SAK ekibi, İvrindi Jandarma Asayiş Komando ekibi ve 2 iz takip köpeği ile arama çalışmalarına başlanmıştı.

  • Pazar sabahı göle attığı balık ağlarına bakmak için evinden çıkan Osman Ali Arı'nın, akşam geri dönmemesi üzerine ailesi jandarmaya haber vermiş, hemen arama çalışmalarına başlanmıştı.

  • Pazar günü gecesi Aydın'dan gelen İHA sabah 05.000'e kadar Manyas gölünün Hamamlı açıklarında tarama yapmış, ancak bir neticeye ulaşılamamıştı.

  • Manyas Kaymakamı Koray Çelik, olay yerine gelerek ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi alırken, Balıkesir İl Jandarma Alay Komutanlığı da aramaların yapıldığı gün içerisinde olay yerinde çalışmaları takip ediyor.

19/01/22 15:30

Manyas gölünde kayıp balıkçıyı arama çalışmaları sürüyor

Manyas ilçesinde, pazar günü gölde kaybolan balıkçıyı arama çalışmaları devam ediyor. Pazar sabahı göle attığı balık ağlarına bakmak için evinden çıkan Osman Ali Arı'nın, akşam geri dönmemesi üzerine ailesi jandarmaya haber vermiş, hemen arama çalışmalarına başlanmıştı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin