20.06.2021

  • Yüzme bilmeyen çocukların yüzme öğrenebilmeleri için portatif havuzları devreye soktuklarını kaydeden Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Havuz keyfini mahallemize taşıyoruz.

  • Yine Durali Alıç mahallesinde 8x16 metre ebatındaki portatif havuzun da çalışmalarına başlanırken, Kıbrısköy ve Kartaltepe mahallesinde kurulacak portatif yüzme havuzlarının çalışmalarına çok yakın zamanda başlanacak.

  • Portatif yüzme havuzu ile evlatlarımıza hem ücretsiz yüzme eğitimi verecek, hem de yazın kavurucu sıcağında onlara serinleme imkanı tanıyacağız.

  • Altınevler Gençlik Merkezi'nin hemen yanında çalışmalarına başlanan 10x25 metre ebatında, 140 santimetre derinliğindeki portatif havuzda, idari odalar, giyinme odaları, depo ve kantin yer alacak.

04/05/21 14:50

Mamak’ta 4 noktaya portatif yüzme havuzu

Mamak Belediyesi, Mamak'ta 4 noktaya portatif yüzme havuzu yapacak. Mamak Belediyesi, geçtiğimiz yıl Lalahan Mahallesi'nde kurduğu yüzme havuzunun ardından Mamak sınırları içerisinde 4 noktaya daha portatif yüzme havuzu kurarak, binlerce çocuğa ücretsiz yüzme öğretecek. Yüzme...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin