22.05.2022

HABER ÖZETI

  • Mohid Roslan Bin Sulaiman ve beraberindeki heyet Erzurum Teknik Üniversitesini (ETÜ) ziyaret ederek yapılacak olan iş birliği protokolü öncesinde ETÜ Rektörü Prof.

  • İki üniversite arasındaki ilişkilerin görüşüldüğü ziyarette, Rektör Çomaklı ile Malezya Putra Üniversitesi Rektör Vekili Prof.

  • Ziyaretin ardından UPM delegasyonu, Doğu Anadolu Yüksek Teknoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAYTAM) ve Hayvan Hastanesi başta olmak üzere Atatürk Üniversitesinin farklı birimlerine ziyaretler gerçekleştirdi.

  • Bülent Çakmak ve yönetimiyle bir araya geldi.

19/01/22 14:17

Malezya Putra Üniversitesi ile iş birlikleri yenilendi

Dünyadaki birçok üniversite ile iş birliği içerisinde olan ve çok sayıda protokol anlaşmaları bulunan Atatürk Üniversitesi, bu çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Malezya Putra Üniversitesi (Universiti Putra Malaysia-UPM) ile daha önce imzalanan protokolün kapsamını...

Istanbulhaber ·

Malezya Putra Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzalandı

Erzurum Teknik Üniversitesi (ETÜ) ile Malezya Putra Üniversitesi (UPM) arasında iş birliği protokolü imzalandı. Bir dizi temasta bulunmak üzere Türkiye'ye gelen Malezya Putra Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mohid Roslan Bin Sulaiman ve beraberindeki heyet Erzurum Teknik...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin