20.09.2021

HABER ÖZETI

  • Polis, Bitcoin madenciliğinde kullanılan ve Şubat-Nisan ayları arasındaki ele geçirilen binden fazla cihazı imha etmek için yeni bir yönteme başvurdu.

  • Sarawak bölgesine bağlı Miri kentindeki polis otoparkına dizilen ve kripto para madenciliğinde yüksek miktarda elektrik harcayan cihazlar, buharlı silindirle ezildi.

  • Polis ayrıca, 2 milyon dolar değerinde kaçak elektrik kullandıkları gerekçesiyle 8 kişinin gözaltına alındığını, 6'sının suçlu bulunarak 6 ay hapis ve para cezasına çarptırıldığını duyurdu.

  • Elektrik kesintilerine neden olabileceğinden bu eylemleri can ve mal için tehlikeli diye konuştu.

24/07/21 14:14

Malezya'da Kripto Para Bilgisayarları, Dozerlerle Böyle Dümdüz Edildi!

Malezyalı yetkililer, kripto madenciliği platformlarını çalıştırmak için elektrik çalmanın yasa dışı olduğunu kanıtlamak için, belki de biraz aşırıya kaçan bir yol seçti: Bu cihazları bir silindirle ezip dümdüz etmek!. İnternette hızla yayılan video, bir dozer hepsinin...

Chip ·

Malezya polisi, Bitcoin madenciliğinde kullanılan cihazların üstünden silindirle geçti

Malezya'da polis, baskınlarda ele geçirilen ve Bitcoin madenciliğinde kullanılan 1.7 milyon dolar değerindeki makinelerin üzerinden silindirle geçti. Güneydoğu Asya ülkesi Malezya'da polis, Bitcoin madenciliğine savaş açtı. Polis, Bitcoin madenciliğinde kullanılan ve Şubat-Nisan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin