28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, olay, saat 16.30 sıralarında Zafer Mahallesi Kemalpaşa Caddesi'nde bulunan bir kuyumcuda meydana geldi.

  • Durumun bildirilmesi üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi O anlar kameraya yansıdı Yaşanan korku dolu silahlı soygun anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

  • İddiaya göre, hızla kuyumcu dükkanından içeriye giren siyah giyimli bir şahıs, yanında getirdiği silahı kuyumcuya doğrulttu ve altınları istedi.

  • Bölge, polis ekipleri tarafından ablukaya alınırken, soygunun yaşandığı iş yerinde Olay Yeri İnceleme ekipleri, çalışma yürüttü.

24/01/22 21:57

Silahla girdi, altınları alıp kayıplara karıştı

İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan bir kuyumcuya elindeki silahıyla giren şüpheli, altınları alarak kayıplara karıştı. Korku dolu anlar ise iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. Edinilen bilgiye göre, olay, saat 16.30 sıralarında Zafer Mahallesi Kemalpaşa Caddesi'nde...

Istanbulhaber ·

Kuyumcuya silahlı gasp: Altınları alıp kayıplara karıştı

İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan bir kuyumcuya elindeki silahıyla giren şüpheli, altınları alarak kayıplara karıştı. Polis ekipleri, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı. Edinilen bilgiye göre olay, saat 16.30 sıralarında Zafer Mahallesi Kemalpaşa Caddesi'nde bulunan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin