16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Konya'nın Ereğli ilçesinde müşteri gibi geldiği kuyumcudan 3 bilezik alıp kaçan şüpheli çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  • Kartal Cevizli Mahallesinde bulunan bir kuyumcuya gelen bir şahıs buradan 9 bin 960 TL değerinde bir bilezik almak istediğini belirtti.

  • Altınlara bakar gibi yapan şüpheli, iş yeri sahibinin de bir anlık dalgınlığından faydalanarak tezgahta bulunan 3 tane bileziği alarak kaçtı.

  • Şahıs dükkan sahibine bilezik ücretini EFT yapacağını söyleyerek telefonundan 9 bin 960 TL tutarındaki ödeme dekontunu gösterdi ve altını alarak kuyumcudan ayrıldı.

21/04/21 18:52

Kuyumcudan 3 bilezik çalan şüpheli adli kontrolle serbest

Konya'nın Ereğli ilçesinde müşteri gibi geldiği kuyumcudan 3 bilezik alıp kaçan şüpheli çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Olay, Ereğli ilçesi Rasim Erel Caddesi üzerinde bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, spor giyimli kimliği...

Istanbulhaber ·

Kartal’da EFT dolandırıcılığıyla bilezik çalan şahıs kıskıvrak yakalandı

Kartal'da bir kuyumcudan 9 bin 960 TL değerinde bilezik alan şahıs, ücreti EFT ile kuyumcunun hesabına aktardığını belirterek kuyumcuya dekont gösterdi. Kuyumcu ise telefonundan banka hesabına baktığında tutarı göremedi. Dolandırıcı şahıs polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Kartal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin