17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Karabük'te Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların güvenli seyahat edebilmeleri için yollardaki denetimlerini artıran jandarma ekipleri, helikopter destekli uygulama yaptı.

  • Denetime Vali Fuat Gürel, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdür Vekili Rüştü Karakuş katıldı.

  • Uygulama noktasına yaklaşan araçlara yapılan uyarı sonrası cezai işlem uygulandı.

  • İl genelinde denetimlerin aralıksız devam edeceği belirtilirken, denetimlerde can kayıplarının önüne geçmek ve kazaların en aza indirilmesi amaçlanıyor.

05/07/22 09:38

Kurban Bayramı öncesi helikopterli trafik denetimi

Karabük'te Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların güvenli seyahat edebilmeleri için yollardaki denetimlerini artıran jandarma ekipleri, helikopter destekli uygulama yaptı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Kurban Bayramı öncesi Karabük genelinde güvenlik ve trafik denetimleri...

Istanbulhaber ·

Yaklaşan bayram öncesi denetimler arttı

Denizli'de Kurban Bayramı öncesi jandarma ve emniyet ekiplerince yollarda tedbirler üst seviyeye çıkartılarak helikopterli denetim gerçekleştirildi. Denizli İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekiplerince Kurban Bayramı öncesi denetimleri artırıldı....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin