27.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, daha temiz bir çevre için yürüttüğü çalışmalara 2021 yılında da devam etti.

  • Atık biriktirme noktaları, belediye hizmet binaları ve muhtarlık binalarından alınan pil ve bitkisel yağ atıkları geri dönüştürülmek üzere ilgili firmalara gönderildi.

  • Yıl boyunca sivrisinek larvalarının oluşabileceği noktalarda ilaçlama çalışması yürüten ekipler, belirli aralıklarla 4 bin 500 adet çöp konteynerinde karasinek ilaçlaması yaptı.

21/01/22 15:41

Kuşadası’nda 2021 yılında, 73 ton atık toplandı

Kuşadası Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 2021 yılı boyunca kent genelinden 71 ton 591 kilogram evsel atık ile 2 ton 71 kilogram ambalaj atığı toplanarak depolama ve ayrıştırma alanlarına götürüldü. Yaz sezonu boyunca her gün 33 kilometre uzunluğundaki Kuşadası...

Istanbulhaber ·

Sultangazi Belediyesi 2 bin ton atığı geri dönüşüme kazandırdı

Sultangazi Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde başlatılan "Sıfır Atık Projesi"ne büyük destek veriyor. Proje kapsamında geçtiğimiz yıl Sultangazi'de yaklaşık 2 bin ton atık geri dönüştürüldü. Sultangazi Belediyesi, ilçede...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin