24.05.2022

  • Sosyal belediyecilik alanında yaşama geçirdiği projelerle dikkat çeken Kuşadası Belediyesi, kentte etkili olan soğuk ve dondurucu havada sokakta yaşamak zorunda kalan evsiz ve kimsesiz vatandaşlar için seferber oldu.

  • Kara Kış Destek kampanyası kapsamında Kuşadası'nda ihtiyaç sahibi olan herkese yetki ve imkânları dahilinde destek olacaklarını belirten Başkan Ömer Günel, Sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman hemşehrilerimizin yanındayız.

  • İhtiyacı olduğunu düşündüğünüz vatandaşlarımız için bizi Kara Kış Destek Hattı olan 444 61 14 numaralı telefondan 24 saat arayabilirsiniz diye konuştu.

  • Ardından harekete geçen ekipler tarafından bugüne kadar 140 kişi anlaşmalı otel ve yurtlara yerleştirilerek sıcak bir yuvaya kavuşturuldu.

25/01/22 16:10

Kuşadası Belediyesi’nden evsizlere sıcak yuva

Soğuk ve dondurucu havada sokakta yaşamak zorunda kalan evsiz ve kimsesiz vatandaşları yalnız bırakmayan Kuşadası Belediyesi tarafından 140 kişiye otel ve yurtlarda barınma imkanı sağladı. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Kimsenin mağduriyet yaşamasına izin vermeyeceğiz....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin