21.09.2021

HABER ÖZETI

  • Kuşadası Belediyesi'nden yapılan açıklamada, Kuşadası'nda, Kurban Bayramı'nda yaşanan yoğunluk nedeniyle Karaova Mahallesi'nde bulunan ZİTUR Sitesi önündeki atık su hattında bir patlama meydana gelmiştir.

  • Çevrede kapsamlı bir çalışma başlatan Aydın Büyükşehir ve Kuşadası Belediyesi ekipleri 24 saat aralıksız şekilde mesaiye devam ederek herhangi bir çevre kirliliğine izin vermedi.

  • Kuşadası Belediye Başkan vekili Hayati Atlı vatandaşların gönül rahatlığı ile plajı kullanabileceklerini belirtti.

  • ASKİ Genel Müdürlüğü tarafından bağımsız ve akredite olmuş bir laboratuvara yaptırılan deniz suyu analiz testi tüm gerçekleri ortaya çıkarttı.

25/07/21 23:26

Kuşadası Belediyesi’nden basın açıklaması

Kuşadası Beleidyesi'nden atık su hattında meydana gelen patlama nedeniyle basın açıklamasında bulunuldu. Kuşadası Belediyesi'nden yapılan açıklamada, "Kuşadası'nda, Kurban Bayramı'nda yaşanan yoğunluk nedeniyle Karaova Mahallesi'nde bulunan ZİTUR Sitesi önündeki atık su...

Istanbulhaber ·

Kuşadası denizi atık su içermiyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi ekiplerince 12 dakika içinde müdahale edilen arıza sonucu iddia edilenlerin aksine plajların güvende olduğu, test sonuçlarına göre denizde atık su bulunmadığının anlaşıldığı açıklandı. Çevrede kapsamlı bir çalışma başlatan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin