10.05.2021

HABER ÖZETI

  • Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, ABD Başkanı Joe Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yaptığı görüşme teklifine ilişkin açıklamalarda bulundu.

  • Gazetecilerin zirvenin yeri ve zamanına ilişkin sorusunu yanıtlayan Peskov, “Toplantının detayları hakkında konuşmak için henüz çok erken.

  • Liderlerin toplantı konusunu daha sonra diplomatik kanallar aracılığıyla görüşeceğini ifade eden Peskov, görüşmede karşılıklı çıkarlar doğrultusunda ikili ilişkilerin değerlendirileceğini söyledi.

  • Bu yeni bir teklif, üzerinde çalışılacak ve analiz edilecek” dedi.

14/04/21 14:52

Kremlin’den Biden’ın görüşme teklifine ilişkin açıklama

Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, ABD Başkanı Joe Biden’ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yaptığı görüşme teklifine ilişkin açıklamalarda bulundu. Gazetecilerin zirvenin yeri ve zamanına ilişkin sorusunu yanıtlayan Peskov, “Toplantının detayları hakkında konuşmak için...

Türkiye Gazetesi ·

Kremlin’den Biden’ın görüşme teklifine ilişkin açıklama

Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, ABD Başkanı Joe Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e görüşme teklifine ilişkin, "Bu yeni bir teklif, üzerinde çalışılacak ve analiz edilecek" dedi. Kremlin Sözcüsü Dmitri Peskov, ABD Başkanı Joe Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin