28.06.2022

HABER ÖZETI

  • Adana'nın Kozan ilçesi Akdam mahallesi, Karapınar mevkiin de saat 21.30 sularında henüz nedeni bilinmeyen şekilde orman yangını çıktı.

  • Konu ile ilgili Gölhisar Orman İşletme Müdürü Ramazan Başaran, Allah korusun çıkabilecek orman yangınlarına karşı işletmemiz olarak her türlü önlemi aldık ve hazırlıklıyız.

  • Yangın sezonu öncesi araçlardaki malzemelerin kontrolleri yapılarak temsili yangın tatbikatı ile personelin bilgi ve tecrübelerinin artırılması hedeflendi.

  • Gerek araç-gereç-makina teçhizatı ve personelimizin bilgi, birikim, donanım, hareket kabiliyeti ve tecrübesiyle olası orman yangınlarına karşı gece-gündüz teyakkuz durumunda olacağız.

28/05/22 22:33

Kozan’da orman yangını

Adana'nın Kozan ilçesi Akdam mahallesi, Karapınar mevkiin de saat 21.30 sularında henüz nedeni bilinmeyen şekilde orman yangını çıktı. İlk belirlemelere göre iki ayrı noktadan çıktığı iddia edilen orman yangınına Kozan orman işletme müdürlüğü yangın söndürme ekipleri müdahale...

Istanbulhaber ·

Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğü yangın sezonuna hazır

Burdur'un Gölhisar ilçesinde, Gölhisar Orman İşletme Müdürlüğünde 2022 yılı yangın sezonu öncesi eğitim programı düzenlendi. Orman işletme merkezinde verilen eğitime katılan personele orman yangınlarını etkileyen faktörler, orman yangınlarıyla mücadele ve su-köpük kullanımı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin