16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Isparta Belediyesi Meclisi, oybirliği ile bir süre önce Kaymakkapı Meydanında, Kızılay'a Kan Alma Birimini ücretsiz olarak tahsis etmişti.

  • Belediye Başkanı Kazım Özgan, yaptığı açıklamada Kızılay tarafından gönüllü kan bağışlamak isteyen gerek personelimiz gerekse işlerini halletmek için belediyemize gelen vatandaşlarımız, kan bağışında bulundular.

  • Isparta günde yaklaşık 100 hataya can veriyor Açılışta konuşan Türk Kızılay'ı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr.

  • Daha önce çadır ortamında alınan kan bağışları ise gerçekleştirilen bu tahsisle birlikte daha modern, konforlu ve daha hijyenik bir ortamda yapılabilir hale geldi.

06/04/21 16:07

Kozan’da kan bağışı kampanyası

Adana'nın Kozan ilçesinde belediye personeli vatandaşlar Kızılay'a kan bağışladı. Kozan Belediye bahçesine kurulan Kızılay çadırına gelen belediye personeli ve vatandaşlar kan vermek için sıraya girdi. Belediye Başkanı Kazım Özgan, yaptığı açıklamada "Kızılay tarafından...

Istanbulhaber ·

Başkan Başdeğirmen: “Kan bağışının değerini biliyoruz”

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kaymakkapı Meydanı'nda belediye meclisi tarafından ücretsiz olarak tahsis edilen Kızılay Kan Alma Birimini beraberinde meclis üyeleriyle birlikte ziyaret etti, birimin açılışı gerçekleştirildi. Isparta Belediyesi Meclisi, oybirliği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin