20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Ziyarette KOSGEB'in Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı uygulama esaslarından bahsedilerek destek hakkında bilgiler paylaşıldı.

  • İşletme sahibi kadın ise veya işe alınan personel kadın ise, destek personel başına 10 bin TL artırımlı olarak uygulanacaktır.

  • ESOB Başkanı Rasim Fırat ise destekten uygun şartları taşıyanların faydalanmasını teminen gerekli olan tüm çalışmaları işbirliği içerisinde yürüteceklerini belirterek ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti.

  • Destekten yararlanabilecek MKİ'lerin sektör listesi www.kosgeb.gov.tr adresinde yayınlanmaktadır.

19/01/22 15:05

KOSGEB heyetinden ESOB’a ziyaret

KOSGEB Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Şentürk Çalkınsın ile KOSGEB Erzurum İl Müdürü Umut Tan Erzurum ESOB Başkanı Rasim Fırat" ı makamında ziyaret ederek; KOSGEB Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programının sağladığı faydalar konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette...

Istanbulhaber ·

KOSGEB’den iş insanlarına brifing

KOSGEB Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Şentürk Çalkınsın ile KOSGEB Erzurum İl Müdürü Umut Tan, Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği Erzurum Şubesi'ni ziyaret ederek, Erzurum Şube Başkanı Fuat Demir ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. KOSGEB'in Mikro ve Küçük İşletmelere...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin