30.11.2021

HABER ÖZETI

  • Kayseri'de korona virüs tedavisi gören 54 yaşındaki Aysel Oğuz, Bir an önce eyvah demeden aşınızı vurdurun diyerek aşı çağrısı yaparken, Kayseri Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr.

  • Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde görevli, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof.

  • Bilim insanları, Dünya Sağlık Örgütünün 2019 yılının en önemli sağlık sorunundan birinin aşı karşıtlığı olduğunu belirtiyor.

  • Mehmet Ali Erkurt, aşılama oranında artış olduğu takdirde salgınla daha kolay mücadele edileceğini ve bu nedenle aşıya farkındalık oluşturmak adına korona virüs hikayelerini kitap haline getirdiler.

15/10/21 15:20

Korona virüs hastasının ’aşı’ pişmanlığı

Kayseri'de korona virüs tedavisi gören 54 yaşındaki Aysel Oğuz, "Bir an önce "eyvah" demeden aşınızı vurdurun" diyerek aşı çağrısı yaparken, Kayseri Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Deniz Avcı da, "Bu aşısızların pandemisinin piki" dedi. Kayseri'de korona virüse...

Istanbulhaber ·

Bilim insanlarından aşı kararsızlığına karşı farkındalık kitabı

Malatya'da bilim insanları tarafından aşı karşıtlığına ve aşı kararsızlığına dikkat çekmek ve insanları aşıya yönlendirmek adına korona virüs hastalarının hastalık hikayelerini anlattıkları "Aşı kararsızlığına hayır" isimli bir kitap çıkarıldı. Bilim insanları, Dünya Sağlık...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin