14.08.2022

  • Toplantının açılışında Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk Konya ekonomisi ve dış ticaretine ilişkin bilgi verdi ve iki ülke arasındaki dış ticarete ilişkin verileri değerlendirdi.

  • Türkiye ile Başkurdistan arasındaki ticaret hacminin artırılmasına yönelik Konya Ticaret Odası ve Başkurdistan Türkiye Temsilciliği'nin ortak iradeye sahip olduğunu memnuniyetle belirtmek isterim.

  • Başkurdistan Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi Marat Tansykkuzhin da Konya'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek Konya ile ticari işbirliğini artıracak çalışmaları gerçekleştirmekten onur duyduğunu söyledi.

  • Oluşan diyalog ve işbirliği ortamı ile Konyalı ve Başkurdistanlı firmaların işbirliğini geliştireceklerine inanıyoruz.

04/07/22 13:01

Konya’da “Başkurdistan Cumhuriyeti’nde İş Fırsatları” toplantısı gerçekleştirildi

Başkurdistan Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi, Konyalı Firmalara bir araya geldi. Düzenlenen toplantıda Başkurdistan'ın Konyalı firmalara sunduğu ticaret imkanları ile ilgili bilgi verildi. Konya Ticaret Odası'nda (KTO) iki ülke arasındaki ticari ve ekonomik ilişkileri karşılıklı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin