03.12.2021

  • MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan, Konya Bisiklet Festivali'nin düzenlenmesinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Altay'a teşekkür etti.

  • Bisiklet denilince Konya, Konya denilince bisiklet akla gelir AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, etkinliğin hayırlara vesile olmasını dileyerek, Bisiklet denilince Konya, Konya denilince bisiklet akla gelir.

  • Pazar akşamına kadar Kılıçarslan Meydanı'nda bisiklet severleri ağırlayacaklarını kaydeden Başkan Altay, her yaştan Konyalıyı festivale davet ederek katkıda bulunan kuruluşlara teşekkür etti.

  • Bu şehre her şeyin en güzeli yakışır Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş da şunları kaydetti: Bu şehir kitap da okur, bilimle ilgili, yemekle ilgili işleri de yapar, aynı zamanda bisiklete de biner.

22/10/21 17:58

Konya Bisiklet Festivali başladı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Konya Bisiklet Festivali Kılıçarslan Meydanı'nda başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya'da Ekim ayının festival ayına döndüğünü belirterek, "İnşallah bu festival özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin