25.01.2022

HABER ÖZETI

  • Metina ve Avaşin-Basyan bölgelerinde devam eden operasyonlarla Mehmetçik, zorlu arazi koşullarına rağmen teröristler tarafından kullanılan mağaralara tek tek girerek bölgeyi teröristlerden temizliyor.

  • Büyük hassasiyetle icra edilen operasyonlar Mehmetçik, her safhası detaylı şekilde planlanan harekatı karalılıkla sürdürüyor.

  • KOMANDOLAR, PKK'NIN İNİNE GİRDİ Bakanlık kaynakları, Pençe serisi harekatlarla teröristler tarafından girilemez olarak nitelendirilen alanlara tek tek girildiğini vurguladı.

  • Birçok kaynaktan elde edilen istihbarat bilgileri ışığında belirlenen bölgeler yerli ve milli üretim insansız hava araçları tarafından en ince detayına kadar inceleniyor.

28/11/21 13:10

Komandolar terör örgütünün sözde bölge sorumlularının mağarasını ele geçirdi

Terör hedeflerine yönelik operasyonlar kararlılıkla devam ediyor. Komandolar, Irak'ın kuzeyinde terör örgütünün sözde bölge sorumluları tarafından kullanılan mağarayı ele geçirdi. Aralarında M-16 piyade tüfeklerinin de bulunduğu silah ve çok sayıda mühimmatın ele geçirildiği...

Türkiye Gazetesi ·

Komandolar terör örgütünün sözde bölge sorumlularının mağarasını ele geçirdi

Komandolar, Irak'ın kuzeyinde terör örgütünün sözde bölge sorumluları tarafından kullanılan mağarayı ele geçirdi. Aralarında M-16 piyade tüfeklerinin de bulunduğu silah ve çok sayıda mühimmatın ele geçirildiği mağaraya ait görüntüler dikkat çekerken, mağara komandolar tarafından...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin