06.12.2021

  • Bilsoft Yazılım'ın Banksocket firmasıyla yaptığı yeni işbirliği sayesinde KOBİ'ler bankalarla tek ekranda birleşerek, kasa ve banka hesaplarındaki finansal işlemlerini ve gelir giderlerini artık tek programda takip edebiliyor.

  • Sistemin faydalarından bahsede Mehmet Orkun Öztürk Bilsoft Ön Muhasebe programına eklenen banka entegrasyonu sayesinde kullanıcıların her banka için ayrı uygulama kullanmasına gerek kalmıyor.

  • Öztürk, banka entegrasyonu özelliği, işletme finansal gelir giderlerinin takibini kolaylaştıran önemli bir özellik olduğunu ve işletme yöneticilerine önemli oranda zaman kazandırdığını belirtti.

  • Ekonomik faaliyetleri bankanın ayrı olarak sağlayabileceği bir sistemden ziyade başarılı bir sistem üzerinden yönetebilmesi zamandan tasarruf sağlamaktadır.

16/10/21 12:00

KOBİ’lerle bankalar birleşiyor

Bilsoft Yazılım'ın Banksocket firmasıyla yaptığı yeni işbirliği sayesinde KOBİ'ler bankalarla tek ekranda birleşerek, kasa ve banka hesaplarındaki finansal işlemlerini ve gelir giderlerini artık tek programda takip edebiliyor. Konuya ilişkin açıklamalar yapan Bilsoft Yazılım...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin