15.05.2021

HABER ÖZETI

  • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) korona virüs vakası tespit edilen bir kişiyle temaslı olması nedeniyle ev karantinasına alınan bir kişinin, karantinadan kaçarak oy kullanmaya gittiği ortaya çıktı.

  • Divan Başkanı Turan Büyükyılmaz, oy sayımı ve sokağa çıkma yasağının başladığı saatte, polis tarafından uyarıldıklarını ve temaslı bir kişinin oy kullanması nedeniyle salonun boşaltılması gerektiğini anons etti.

  • Sağlık Bakanlığı'nın dün akşam yaptığı açıklamaya göre, Covid-19 önlemlerini hiçe sayarak ev karantinasından kaçan kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

  • Açıklamada, “Yeniden Doğuş Partisi Kurultayı öngörülenden daha uzun sürdü.

11/04/21 14:56

KKTC’de bir kişi oy kullanmak için ev karantinasından kaçtı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) korona virüs vakası tespit edilen bir kişiyle temaslı olması nedeniyle ev karantinasına alınan bir kişinin, karantinadan kaçarak oy kullanmaya gittiği ortaya çıktı. KKTC'de Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Olağan Kurultayı'nda dün gerçekleştirilen...

Istanbulhaber ·

KKTC’de bir kişi oy kullanmak için ev karantinasından kaçtı

KKTC’de Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Olağan Kurultayı'nda dün gerçekleştirilen oylamada, daha önce koronavirüs vakası tespit edilen bir kişiyle temaslı olduğu gerekçesiyle ev karantinasına alınan bir kişinin karantinadan kaçarak oy kullanmaya gittiği ortaya çıktı. Divan...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin