03.12.2021

HABER ÖZETI

  • Yaklaşık 2 gün boyunca Gaziantep'te ziyaretler gerçekleştirecek olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gaziantep Valiliğini ziyaret etti.

  • Tatar, ziyarette Gaziantep'in 10 milyar dolarlık ihracatına dikkat çekerek, muazzam bir başarı olduğunu söyledi.

  • Gaziantep'in ticari başarılarını da yakından takip ettiklerini vurgulayan Tatar, Tabi yıllar itibariyle Gaziantep'in başarılarını hep izlemekteyiz.

  • Dolayısıyla Gaziantep'te konferans verecek olmam, fahri doktora unvanı alacak olmam ve Gaziantep Ticaret Odasında konuşma yapacak olmam çok değerli şeklinde konuştu.

27/10/21 13:37

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’dan Başkan Şahin’e ziyaret

Bir dizi ziyaret için Gaziantep'e gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gaziantep Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Tatar, ziyarette Gaziantep'in 10 milyar dolarlık ihracatına dikkat çekerek, muazzam bir başarı olduğunu söyledi. 2 günlük...

Istanbulhaber ·

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar: “Aynı milletin soydaşları olan bizlerin birlikte hareket etmesi bizlere güç kazandıracaktır"

Bir dizi ziyaret için Gaziantep'e gelen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Gaziantep Valiliğine yaptığı ziyarette, KKTC ve Türkiye arasında var olan ticari iş birliğinin daha da geliştirilmesinin önemine dikkat çekerek, "Aynı milletin soydaşları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin