11.08.2022

HABER ÖZETI

  • Anadolu Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2020-2021-2022 öğretim yılı mezunlarını, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın katılımıyla Lefkoşa'da gerçekleştirilen törenle uğurladı.

  • Programın devamında ise Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri ile Sosyal Bilimler ve Eğitim Bilimleri Enstitülerinden mezun olan öğrencilere mezun belgeleri, KKTC İçişleri Bakanı Dr.

  • Fuat Erdal, Açıköğretim Sistemimiz 1982 yılından beri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde açık ve uzaktan öğretim alanındaki nitelikli yükseköğretim hizmetlerini devam ettirmektedir.

  • Açıköğretim Sistemi'nin sunduğu nitelikli eğitim, mezunlarımızın hayatlarına olduğu gibi ülkesine milletine de katkı sağlıyor.

26/06/22 13:44

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Anadolu Üniversitesi mezuniyet törenine katıldı

Anadolu Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) 2020-2021-2022 öğretim yılı mezunlarını, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar'ın katılımıyla Lefkoşa'da gerçekleştirilen törenle uğurladı. Düzenlenen mezuniyet törenine, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, İçişleri Bakanı...

Istanbulhaber ·

Anadolu Üniversitesi Rektörü Erdal, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar’ı ziyaret etti

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, üniversitenin 2021-2022 yılı mezuniyet töreni için geldiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar tarafından kabul edildi. Kabulde Anadolu Üniversite'nin KKTC'deki nitelikli eğitim hizmetlerinin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin