19.08.2022

  • Derneğimizin yönetiminde bulunan teknik elemanlar olarak hazırladığımız Kentimizde öncelikle ele alınması gereken kentsel çalışmalar başlıklı çalışma raporumuzu Valimize teslim ederek üzerinde bazı konular hakkında konuşma imkanı bulduk.

  • Valimiz ile kentimizi ilgilendiren birçok konu yanı sıra kentin sorunlara yaklaşımındaki tespitlerde aynı fikirleri paylaştığımızı görmek bizleri sevindirdi.

  • Kent belleğimizde de önemli bir yeri bulunan raylı sistemin özellikle Üzülmez'e giden mevcut demiryolundan faydalanarak toplu taşımda kullanılması gerekliliği konusunda fikir birliğinde olduğumuzu gördük.

  • Kentsel sorunlar ile ilgili konularda daha detaylı şekilde görüşmelerimize devam etmek konusunda fikir birliğine vardığımız sayın valimize yaklaşımları için teşekkür ediyoruz.

23/06/22 12:23

Kentte öncelikli ele alınması gereken kentsel çalışmaları görüştüler

Bayındır Zonguldak Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret ederek kentte öncelikli ele alınması gereken kentsel çalışmaların yer aldığı raporu sundular. Ziyarete ilişkin konuşan Bayındır Derneği'nden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Bayındır...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin