17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ardından şenliklerin 4'üncü gününde Demir Yol adı verilen ve 517 demir basamaktan oluşan Via Ferrata parkurundan paraşüt atlayışı yapıldı.

  • Daha sonra Vali ve beraberindeki protokol mensupları Kemaliye Sırakonak Köyü'nde Şehit Mustafa Fevzi Şahin'in mezarını ziyaret ederek, tüm şehitlerimize dualar ettiler.

  • Daha sonra Kemaliye Kültür ve Kalkınma Vakfı (KEMAV) Kültür Evi ve Müzesi'nin açılışını yaparak incelemelerde bulundular.

  • İlçedeki gezi ve incelemelerin ardından konuşan Vali Mehmet Makas, ilimizin turizme açılan penceresi olan Kemaliye'mizin gelişiminde ve kalkınmasında emeği olanları tebrik ederek başarılar diledi.

05/07/22 11:05

Kemaliye’de bir dizi açılış gerçekleştirildi

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde bir dizi açılış gerçekleştirildi. Vali Mehmet Makas, Kemaliye'de bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulundu. Vali Makas, Kemaliye ilçesinde bu yıl 43'üncüsü düzenlenen Kemaliye Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenliklerinin kapanış programına...

Istanbulhaber ·

Validen Ocak köyüne ziyaret

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Kemaliye ilçesine bağlı Ocak köyünü ziyaret etti. Vali Makas, Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Eski Ulaştırma Bakanı Hasan Basri Aktan, Erzincan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hüsamettin Erol, Kemaliye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin