20.09.2021

HABER ÖZETI

  • Başkan Gözbaşı kulübe bugüne kadar olan desteklerinden dolayı Erciyes Anadolu Holding'e ve Kayseri Şeker'e teşekkür etti.

  • MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ise Kayserispor'un lige çok iyi başlamasını temenni ederek, Biraz sabırlı olursak Kayserispor çok iyi yerlerde olacak diye düşünüyoruz dedi.

  • Bir çivi çakan, destek veren, soğukta, sıcakta Kayserispor'umuzun yanında yer alıp, deplasmanlara giden, gelen tüm kardeşlerimize, içeride dışarıda Kayserispor sevdasıyla hareket eden dostlarımıza teşekkür ediyoruz dedi.

  • Yukatel Başkanı Yusuf Karataş da büyük Kayserispor camiası ile olmaktan gurur duyduklarını ifade etti.

02/08/21 17:48

Kayserispor’un isim sponsoru Yukatel oldu

Kayserispor, Yukatel ile isim sponsorluğu anlaşması yaptı. İmza töreninde konuşan Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Hem alacağımız hem de satacağımız futbolcularla gündemi sallayacağımızı buradan bir kere daha duyurmak istiyorum" dedi. Erciyes Kongre Merkezi'nde...

Istanbulhaber ·

Büyükkılıç: "Kayserispor için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya devam edeceğiz"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Yukatel Kayserispor isim sponsorluğu imza töreninde yaptığı konuşmada, "Bu sene sıkıntı yaşamadan, başımız dik maçları izleyip, yukarıda yer alalım diye dua ve temennide bulunuyorum" diyerek, Büyükşehir Belediyesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin