25.01.2022

HABER ÖZETI

  • Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İhlas Haber Ajansı'na yaptığı açıklamada, yarın açılacak olan Kayseri 4. Kitap Fuarı hakkında bilgiler verdi.

  • Fuara 270 yazarın ve 200'ün üzerinde yayın evinin katılacağını dile getiren Büyükkılıç, 800 bin üzerinde ziyaretçi beklediklerini de belirtti.

  • İnşallah o, ey sevgili, en sevgili diyen Allah dostunu, diriliş neslinin müjdecisi ve onu oluşturan fikirlerin sahibi Sezai Karakoç'un ruhuna, anlayışına uygun bir kitap fuarını bu sene hayata geçiriyoruz.

  • Biz yakın zamanlarda rahmetli olan Sezai Karakoç'un anısına bu fuarımızı onunla taçlandırdık ve onun adı ile de anmak üzere de bunu belirledik.

02/12/21 14:33

Kayseri 4. Kitap Fuarı’nda hedef 800 binin üzerinde ziyaretçi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 4. Kitap Fuarı'na 800 binin üzerinde ziyaretçi beklediklerini söyleyerek, "Çocuklarımızın geçmişten ziyade geleceğe bakmalarını sağlayacak gayretin içerisindeyiz" dedi. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç,...

Istanbulhaber ·

Kayseri 4. Kitap Fuarı kapılarını açıyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kütüphaneler şehri Kayseri'de, önceki yıllarda Türkiye'nin ziyaretçi rekoruna sahip kitap fuarlarından olan ve alanında örnek gösterilen 4. Kitap Fuarı'nın kapılarını 3 Aralık Cuma günü saat 14.00'te açıyor. Kadim kent Kayseri'nin okuyan ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin